Drodzy Przyjaciele naszej wspólnoty,

W związku ze zniesieniem od 30 maja br. limitu wiernych podczas nabożeństw w świątyniach z radością zapraszamy do licznego świętowania nadchodzących uroczystości Zesłania Ducha Świętego oraz Trójcy Przenajświętszej.

1. Jednocześnie na podstawie zarządzeń władz państwowych i dekretu metropolity krakowskiego z dnia 28 maja 2020 roku informujemy, że:
- na terenie archidiecezji krakowskiej przestaje obowiązywać ogólna dyspensa od obowiązku uczestniczenia w niedzielnej i świątecznej mszy św.
- wspomnianym dekretem arcybiskup metropolita udzielił takiej dyspensy dla następujących grup wiernych:
a) osób w wieku 65 lat i więcej,
b) osób z objawami infekcji (kaszel, katar, podwyższona temperatura, itp.),
c) osób, które czują obawę przed zarażeniem, zachęcając wiernych objętych dyspensą do osobistej i rodzinnej modlitwy w domach oraz duchowej łączności z celebrowaną Eucharystią za pośrednictwem mediów.
2. W naszej kaplicy nadal obowiązują zalecenia sanitarne mające na celu wzajemną ochronę przed zakażeniem (zachowanie odpowiedniej odległości, zasłanianie ust i nosa, korzystanie z płynów dezynfekujących).
3. W dalszym ciągu zachęcamy do przyjmowania komunii św. na rękę.

Z nadzieją na rychłe ustanie epidemii i powrót do zdrowia wszystkich chorych powierzamy Was Najświętszemu Odkupicielowi i Matce Bożej od Dobrego Wykupu.

Bracia Trynitarze

 

Zdjęcia

35750o.jpg

Adres

ul. Łanowa 1B
30-725 Kraków
tel.: 538 332 138
(12) 653 21 93
(12) 653 21 95

Napisz do nas: trynitarze@trynitarze.pl

Duszpasterstwo powołań
tel.: 501 369 890
powolania@trynitarze.pl

Współpraca naukowa