Dom studencki

Studiujesz lub zaczynasz studia w Krakowie i w nowym roku akademickim szukasz miejsca, którego dobra atmosfera sprawi, że poczujesz się jak w domu? Spokojnego mieszkania sprzyjającego nauce w przyjaznym otoczeniu? Chcesz połączyć rozwój intelektualny z rozwojem duchowym? Dobrze trafiłeś. Stworzyliśmy to miejsce z myślą o mężczyznach takich jak Ty.

W naszym Domu Studenckim, położonym w pięknej i spokojnej okolicy nad Zalewem Bagry, oferujemy 27 miejsc w komfortowych warunkach, a do dyspozycji mieszkańców jest kaplica, kuchnia z jadalnią wyposażona w nowoczesne sprzęty AGD oraz wspólna sala do wypoczynku i spotkań. Domownicy mają ponadto możliwość korzystania z bezprzewodowego internetu oraz funkcjonalnej pralni z pralką automatyczną.

Dodatkowym atutem Domu jest sąsiedztwo naszego klasztoru stwarzające naturalną przestrzeń spotkania oraz możliwość uczestnictwa w modlitwie liturgicznej naszej wspólnoty.

Miesięczny koszt zakwaterowania jednego mieszkańca wynosi:

  • w pokoju jednoosobowym z łazienką – 950 zł
  • w pokoju dwuosobowym z łazienką – 780 zł
  • w pokoju trzyosobowym z łazienką – 660 zł

W cenę wliczone zostały: koszty energii elektrycznej, gazu, zużytej wody, odprowadzonych ścieków, wywiezionych śmieci oraz korzystanie z internetu.

Jeżeli masz pytania dotyczące rezerwacji pokoju, skontaktuj się z nami: